FB FB YouTube Контакти
Національний реєстр
Всеукраїнський реєстр пацієнтів з життєвозагрозливими захворюваннями серця

Угода користувача про використання сайту та програмного забезпечення

Ця Угода користувача (надалі – «Угода») укладається між адміністрацією (надалі — «Адміністрація») електронного Реєстру (надалі — «Реєстр»), розташованого на доменному імені scd.com.ua (надалі — «Сайт»), та фізичною особою, яка приєдналась до цієї Угоди, яка звертається, підключається до інформації будь-якого типу або інформаційного наповнення Реєстру, користується хоча б одним із Сервісів та/або Матеріалами, що надаються в рамках Сайту (далі — «Споживач»).

Дана Угода є публічною офертою.

Текст Угоди або активне гіпер-посилання на Угоду виводиться Споживачу під час його звернення, підключення до інформації будь-якого типу або інформаційного наповнення Сайту та/або реєстрації Споживача на Сайті, а також на сторінках Сайту, де можливе відправлення інформації від Споживача на Сайт. Погодження набирає чинності після підтвердження Споживачем надання згоди з його умовами у вигляді натиску Споживачем кнопки "Відправити", "Додати" або "Зберегти" під час реєстрації або відправлення інформації на Сайт.

Під час звернення, підключення до Сайту та/або реєстрації Споживача на Сайті Споживач беззастережно та безумовно приймає умови використання Сайту в повному обсязі.

Сервіси – комплекс послуг, які надаються Споживачу з використанням програмно-апаратних засобів, інтегрованих Адміністрацією з Сайтом.

Матеріали – будь-яка інформація, яка міститься на Сайті

Ця Угода регулює порядок використання Сервісів та Матеріалів Сайту, які надаються Адміністрацією Споживачу для отримання ним інформації.

Адміністрація Сайту залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати або оновлювати умови використання Сайту, викладені в Угоді, без попереднього повідомлення, а також залишає за собою право вносити зміни у Сервіси та Матеріали Сайту, змінювати, доповнювати зміст Сервісів та Матеріалів Сайту. Такі зміни набирають чинності з моменту розміщення нової редакції Угоди на Сайті. Якщо Споживач не погоджується з внесеними змінами, то він зобов’язаний відмовитись від доступу до Сайту та припинити використання Сервісів та Матеріалів Сайту.

Використання Сервісів та Матеріалів Сайту регулюється нормами діючого законодавства України.

1. Споживач Сайту та Оператор

1.1. Споживачі Сайту діляться на дві категорії:
Споживач - будь-яка приватна особа, яка внесена в Реєстр або зайшла і подивилась хоча б на одну сторінку Сайту без попередньої реєстрації та авторизації на Сайті.
Оператор - Споживач який приймає участь у зборі і обробці даних.
*Оператором може бути тільки лікар.

1.2. Для користування певними Службами (наприклад: внесення даних в Реєстр) Споживачу необхідно сформувати заявку, заповнивши форму, та надіслати її на розгляд Адміністрації. Адміністрація Реєстру, після ідентифікації особи, активує обліковий запис з правами Оператора або надає вмотивовану відмову.

Під час користування обліковим записом призначеним вам Адміністрацією, можуть застосовуватися інші або додаткові умови, а Адміністрація може отримувати доступ до облікового запису Споживача чи блокувати його. Оператор, зареєстрований і авторизований на Сайті з використанням його унікальних індивідуальних даних (персональні даних), може використовувати Сервіси й Матеріали Сайту.

1.3. Оператор (Лікар) несе персональну відповідальність за достовірність внесених ним в Реєстр даних. Внесення в Реєстр даних допускається тільки за умови письмової згоди Споживача (Пацієнта).

1.4. Для того, щоб користуватися Сервісами та Матеріалами Сайту, Споживачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Споживач не має права користуватися Сайтом, якщо він не прийняв умови Угоди.

1.5. Споживач не має права користуватися Сервісами та Матеріалами Сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо Споживач не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод передбачених законодавством.

1.6. Споживач надає письмову згоду Оператору на збір та обробку його персональних даних в Реєстрі. Споживач зобов'язується повідомляти Оператора про зміни його персональних даних. Оператор зобов'язується повідомляти Адміністрацію Реєстру про зміни його персональних даних.

1.7. Реєструючись, Оператор надає згоду на розміщення публічно на Сайті частини його персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, область, місце роботи, спеціальність) для можливості звернення до нього Споживачів для внесення в Реєстр.

1.8. Споживач погоджується не здійснювати дії:

- які можуть бути визначені як такі, що порушують законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних прав;

- які приводять або можуть привести до порушення нормальної роботи Сайту та Сервісів Сайту;

- з розміщення інформації, яка містить віруси, створення додаткового навантаження на сервер, застосування програм, не обумовлених функціональним змістом інформаційного ресурсу Сайту та іншими способами.

1.9. Споживач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування та використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститись на Сайті.

1.10. Споживач приймає положення про те, що всі Матеріали та Сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватись рекламою. Споживач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-яку відповідальність й не має будь-яких зобов’язань у зв’язку з цією рекламою.

2. Права інтелектуальної власності

Адміністрація Сайту попереджає Споживача про те, що зміст Сайту:

2.1. Користування Службами Сайту не надає Споживачу жодних прав інтелектуальної власності щодо Служб чи вмісту, доступ до якого отримує Споживач.

2.2 Споживач може використовувати вміст, отриманий із Служб і Матеріалів Сайту, виключно з дозволу його власника або в інших дозволених законодавством межах. Ці умови не дають права Споживачу користуватися будь-якими елементами бренда чи логотипами Служб. Забороняється видаляти, приховувати чи змінювати будь-які юридичні застереження, що відображаються у Службах Сайту або в їх рамках.

Частина відображеного в Службах Реєстру вмісту не належить Сайту. Відповідальність за такий вміст несуть виключно суб’єкти, які його надають. Адміністрація може перевіряти вміст з метою визначення того, чи не порушує він вимог законодавства або політики Реєстру. Також Адміністрація може видаляти вміст або відмовлятися його публікувати, якщо у є обґрунтовані підстави вважати, що він порушує правила Угоди чи є незаконним. Однак це не обов’язково означає, що Адміністрація перевіряє вміст, тому не слід припускати, що ми це робимо.

2.3. Назви, найменування, торговельні марки, логотипи, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. У матеріалах Сайту значки ® і/або ™ для їх позначення можуть використовуватись не завжди, проте, це не позбавляє їх власників прав на відповідні назви, найменування, торговельні марки, логотипи, символи та слогани. Їх несанкціоноване використання є порушенням прав інтелектуальної власності.

3. Адміністрація Сайту

3.1. Адміністрація має право:

3.1.1. на свій розсуд створювати, змінювати, скасовувати правила користування Сайтом;

3.1.2. видалити обліковий запис Оператора за порушення умов Угоди, не видаляючи внесені ним записи;

3.1.3. відмовити в реєстрації облікового запису Споживача, обліковий запис якого раніше був видалений за порушення умов Угоди.

3.2. Адміністрація зобов'язується:

3.2.1. здійснювати захист облікового запису Оператора від неправомірного доступу, змінення інформації, наданої Оператором, а також від інших неправомірних дій у відношенні такої інформації усіма технічними засобами, що знаходяться в її розпорядженні;

3.2.2. надати всю доступну інформацію про Споживача уповноваженим на те органам державної влади у випадках, встановлених законодавством України.

3.2.3. видаляти дані з реєстру за письмовим зверненням Споживача

3.2.4. надавати можливість Оператору видаляти/змінювати дані внесені тільки ним особисто.

3. Умови та порядок використання Сервісів та Матеріалів Сайту

3.1. Споживач має право використовувати Сервіси та Матеріали Сайту виключно для власних потреб.

3.2. Споживач не має право без дозволу Адміністрації роздруковувати, копіювати, вносити будь-які зміни, доповнення до Матеріалів Сайту та/або їх перероблювати, оброблювати їх та/або вносити будь-які зміни, доповнення до Сервісів Сайту та/або їх перероблювати, оброблювати.

3.3. Споживач зобов’язується не передавати Сервіси та Матеріали Сайту третім особам, а також права на їх використання. Не використовувати Сервіси та Матеріали Сайту для надання будь-яких послуг третім особам (як безкоштовно, так і з метою отримання прибутку), крім того, з метою одержання прибутку та/або одержувати прибуток від надання прав на Сервіси та Матеріали Сайту та/або їх окремих частин.

3.4. Споживач не має права без дозволу Адміністрації використовувати Сервіси та Матеріали Сайту у цілях публічного показу та/або публічної демонстрації (показу Сервісів та Матеріалів Сайту за допомогою технічних засобів, пристроїв чи процесі у місцях, відкритому для вільного відвідування чи в місцях, де присутні чи можуть бути присутніми особи, які не належать до кола сім'ї чи близьких знайомих цієї сім'ї особи, яка здійснює показ, незалежно від того, чи присутні вони в одному місці і в один і той самий час або в різних місцях і в різний час), а також для створення умов та (чи) надання доступу до Сервісів та Матеріалів Сайту третім особам.

3.5. У випадку порушення Споживачем умов, встановлених Угодою, Споживач зобов’язується компенсувати Адміністрації всі витрати та збитки, включаючи втрачену вигоду, які виникли чи можуть виникнути у зв’язку з таким порушенням.

4. Угода про конфіденційність

4.1. Порядок збору, використання та розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Угоди про конфіденційність розміщеної за адресою та письмової згоди яку надає Споживач Оператору.

4.2. Приймаючи умови цієї Угоди або відвідуючи сторінки Сайту, Споживач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність.

5. Прикінцеві положення

5.1. Споживач приймає умови Угоди в разі фактичного використання Сайту. У цьому випадку Споживач розуміє і погоджується з тим, що Адміністрація Сайту буде розцінювати факт використання Споживачем Сайту, як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту часу.

5.2. Діяльність Адміністрації Сайту проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

5.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Споживачами або третіми сторонами, а також за упущену вигоду в результаті діяльності Сайту.

5.4. Споживач погоджується з тим, що він одноосібно відповідає (і що Адміністрація Cайту не несе відповідальності перед Споживачем та/або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Споживачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки чи шкоду, які може понести й Адміністрація Сайту та Споживач, відповідно, зобов’язаний їх відшкодувати).

5.5. Ця Угода регулюється і тлумачиться у відповідності до чинного законодавства України. У разі визнання судом окремого пункту цієї Угоди таким, що є недійсним, решта Угоди зберігає повну юридичну силу і дійсність.

5.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку. 
Всеукраїнський реєстр пацієнтів з життєвозагрозливими захворюваннями серця
Угода користувача про використання сайту та програмного забезпечення
Угода про конфіденційність та захист персональних даних
Перевірити або завантажити сертифікат